Wygraj czujkę tlenku węgla!

W tym sezonie grzewczym mieszkańcy naszego powiatu już trzy razy przekonali się jak niebezpieczny jest tlenek węgla. Na szczęście, dzięki szybkiemu zgłoszeniu zagrożenia i interwencji służb w wyniku tych zdarzeń nikt nie stracił życia.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, Komenda Powiatowa PSP w Ostrzeszowie wraz z wszystkimi samorządami gminnymi oraz Starostwem Powiatowym, organizuje konkurs „Czujka w domu – świetna sprawa, tlenek węgla – to nie zabawa”, w którym nagrodami są właśnie czujki tlenku węgla. By zdobyć takie urządzenie wystarczy przeczytać regulamin konkursu oraz wypełnić i dostarczyć we wskazane miejsca ankietę konkursową. Wszystkie ankiety, zawierające komplet prawidłowych odpowiedzi, wezmą udział w losowaniu, o którego wynikach laureaci zostaną poinformowani telefonicznie. Mamy do rozdania aż 40 czujek czadu!

Aby mieć pewność, że poprawnie wypełnimy ankietę warto przeczytać poniższe artykuły. Wtedy, nawet jeśli nie poszczęści się Państwu w losowaniu, będą Państwo bogatsi o wiedzę, która również może uratować życie.

Tlenek węgla

Pożary sadzy w kominie

Jaką wybrać czujkę tlenku węgla?